Hledáte jednoduchý způsob přepravy svých kol či elektrokol? Podívejte se, jaké možnosti nabízí nosič kol na tažné zařízení a jaký nosič kol je mezi zákazníky nejoblíbenější!

Ušetřete si spoustu peněz i námahy

Nejpohodlnějším a nejpraktičtějším řešením je přeprava kol a elektrokol na nosiči kol na tažném zařízení. Ačkoliv jde o nejnákladnější variantu, při každém použití se vám tento nosič kol mnohanásobně vyplatí. Podívejte se, jaké výhody tento typ nosiče nabízí. 

Přepravte kola pro celou rodinu bezpečně a pohodlně

Na nosiči kol na tažné můžete převážet až čtyři kola současně. Samotný nosič zvládne namontovat pouze jeden člověk. Moderní nosiče disponují kolečky a madlem. K vozu jej převezete podobně, jako zavazadlový kufr. Mnohé mají také skládací lyžiny. Tím pádem se nosič stane kompaktním ve chvíli, kdy jej nepoužíváte. Praktické tašky chrání nosič před mechanickým poškozením a jsou diskrétním doplňkem ve chvíli, kdy nosič převážíte například na hotelový pokoj. Přesně takovou možnost nabízejí například nosiče kol na tažné Thule Epos

Výhodou je také to, že nosič na kola a kola na něm uložené, se dají zamknout bezpečnostním zámkem. Váš nosič kol se tak stane bezpečným místem a praktickým stojánkem ve chvíli, kdy váš vybraný prázdninový resort nenabízí úschovu kol. 

Všechny nosiče kol jsou homologovány pro všechny silnice a dálnice v EU. Procházejí těžkými testy TÜV a City Crash a garantují nejpohodlnější nasazení kol vůbec. Pokud máte těžká horská kola nebo elektrokola, pomoci si můžete snímatelnou kolejnicí, po které kolo jednoduše dovezete a upevníte k lyžině a tažnému. Všechny nosiče kol na tažné zařízení pak disponují moderními světly a držákem pro třetí SPZ, kterou si na úřadě můžete za poplatek 600 korun koupit. 

Nosič kol určený pro ty nejnáročnější zákazníky

Tento způsob přepravy si zamilují ti, kteří svá kola převážení na opravdu dlouhých cestách. Jízdní vlastnosti vozu se u přepravy kol na tažném nijak zvlášť nemění. Ani spotřeba paliva není při tomto typu přepravy znát. Kola máte vždy na očích díky zpětnému zrcátku a nemusíte se krom přejezdu nerovností v zásadě omezovat ve stylu jízdy a rychlosti. Kola mohou u některých modelů vozů přesahovat šířku vozu, proto si dejte pozor při řízení a parkování.  

Jaké výhody nabízí nosič kol na tažné zařízení Thule Epos? 

Nosič kol na tažné zařízení Thule Epos patří mezi nejoblíbenější nosiče kol na tažné. Dodává se v praktickém setu spolu s přepravní taškou a je konstruktéry z dílny Thule navržen a vyvinut tak, aby se dokonale přizpůsobil i těm nejnáročnějším zákazníkům při každodenním použití.  

Nosič kol s přehledem uveze až 3 kola. Instalace kol je velmi jednoduchá. Rychloupínací mechanismus připne rám kola i pneu a moment zacvaknutí signalizuje pevné dotažení a bezpečné usazení kola v rámu. Patentovaná teleskopická ramena pro upevnění kol s otočným držákem a ocelí vyztuženými popruhy slouží k upevnění na rám nebo zadní kolo. 

Nosič je navržen a vyroben z extra pevného a kvalitního hliníku, přičemž atraktivní design se stane krásným doplňkem ke každému modelu vozu. Nosič kol je kvalitní, bytelný a prošel těmi nejpřísnějšími testy TÜV a City Crash. 

S nosičem kol Thule Epos převezete i těžká elektrokola

Nosič kol na tažné Thule Epos má vysokou nosnost, až 30 kg na jedno kolo. Díky tomu můžete bezpečně převážet i těžká elektrokola. Při nakládání oceníte velkou vzdálenost mezi koly (25 cm). Tato vzdálenost snižuje kontakt mezi jednotlivými koly na minimum a zamezuje se tak mechanické poškození nebo odření přepravovaných kol. Navíc je nosič kol Thule Epos vybaven extra dlouhými držáky, umožňující snadnou přepravu velkých kol s rozvorem až 1 350 mm.

Na cestách se nemusíte bát, že byste se s plně naloženým nosičem kol nedostali do kufru vozu. Plně skládací konstrukce pomocí důmyslného naklápění, ovládaného pedálem, vám umožní naklopení celého nosiče i s připevněnými těžkými elektrokoly. Pokud na nosiči nejsou upevněná kola, dostanete se do kufru auta bez nutnosti jeho naklopení. 

Kompaktní tvar nezabere místo 

Pokud svůj nosič kol aktuálně nepotřebujete, složíte jej do kompaktního tvaru, čímž nezabere téměř žádné místo v garáži ani ve skříni vašeho malého městského apartmánu. Plně skládací konstrukce s kolečky a madlem pak nabízí ještě lepší manipulaci. Užijte si svou letní dovolenou naplno, s praktickým nosičem kol na tažné Thule Epos i dalšími doplňky z dílny Thule, které vám usnadní přepravu nákladu například v boxu na tažné nebo pomocí prostorného střešního boxu. Pokud se chystáte na vodu, určitě oceníte praktický střešní nosič kajaků. Milovníci letního dobrodružství musí také vyzkoušet novinku, která se ve světě kempování šíří rychlostí blesku. O co jde? O nejmodernější střešní stan, který rozložíte během několika minut, doslova kdykoliv a kdekoliv. Třeba uprostřed divočiny v noci. S doplňky Thule se stane letošní letní dobrodružství nezapomenutelným zážitkem!

Poznejte všechny výhody nosiče kol na tažné zařízení
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *