Libujete si v netradičním způsobu trávení volného času? Pozvěte své přátele na víkend plný dobrodružství. Zabalte si a můžete vyrazit. Jak na to? 

Zažijte to na vlastní kůži

Často sledujete televizní hrdiny, jak vedou svůj dobrodružný život? Také byste nejraději všeho nechali a vyrazili si byť jen na nejvyšší kopec ve vašem okolí? Svolejte partu a proměňte svůj sen ve skutečnost!

Pro pravé dobrodružství je však potřeba mít po ruce vše, co potřebujete. Od stanu, přes kempingové vybavení, oblečení, jídlo a nějaké ty sportovní pomůcky. Tohle všechno můžete naložit na střechu svého automobilu. A jako praví dobrodruzi vyrazit vstříc tomu největšímu dobrodružství, které jste v poslední době zažili.

Proměňte své auto v dobrodruha

A právě nyní také nastal čas převtělit i vašeho plechového miláčka na toho pravého dobrodruha. Instalujte na střechu Thule Evo patky a příčníky anebo přímo na sadu příčníku od Thule Caprock. Pak už stačí instalovat střešní platformu Thule Caprock roof platform, kterou dodáváme společně s upínacím mechanismem. 

Hotovo? Nyní už můžete na svou střešní nosič instalovat veškeré vybavení, které na cestě využijete. Doporučujeme použít plastové přepravní boxy, které jsou odolné vůči prachu, vodě a dalším negativním vlivům. Navíc ušetří hodně místa na střeše vašeho vozu. Díky nastavitelné šířce mezi jednotlivými příčníky si můžete upravit libovolnou velikost tak, aby byl náklad pomocí popruhů připevněn co nejpevněji. 

Nezapomeňte na sportovní výbavu

Thule Caprock roof platform je jako stvořený pro sportovní nadšence. Převézt můžete kanoe, čluny, rafty, lyže i cokoliv jiného. Navíc můžete přespat na střeše svého vozu a teprve zažít tu pravou zábavu! Střešní stan a další věci převezete touto střešní platformou, která se od této chvíle stane vaším nepostradatelným doplňkem vašeho automobilu. 

Thule Caprock roof platform

Nosnost plošiny je 150 kg. Doporučujeme však zkontrolovat maximální nosnost střechy vašeho automobilu. Plošina na střechu je navržena v nízkoprofilovém designu tak, aby přesměrovala proudění vzduchu při jízdě. Tak snižuje hluk a zlepšuje úsporu paliva. Nastavitelné základní příčky umožňují přizpůsobení přichycení na vozidlo. Střešní plošina Caprock se dodává v několika velikostech, aby vyhovovala různým rozměrům střechy vozidla a možnostem zamýšleného použití.

Vyrazte kempovat! Proměňte svůj vůz v dobrodružné vozidlo a ta pravá zábava může začít.
Štítky:            

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *