Už nyní připravujete svůj automobil na zimní sezonu? Přikupte do své zimní výbavy také kvalitní nosič lyží Modula, se kterým převezete i svůj snowboard. 

Připravte svůj vůz na zimní sezonu

Chystáte se letošní zimu trávit na horách? V takovém případě je určitě potřeba zvážit, jakým způsobem přepravíte své lyže a snowboardy na místo určení. V našem internetovém obchodě ObchodTH najdete celou řadu speciálních nosičů lyží, které bezpečně přepraví vaši sportovní výbavu na hry. Pro náročné uživatele doporučujeme vybírat z nabídky nosičů lyží Modula. Tyto nosiče totiž vynikají kvalitou, dlouhou životností a všestranným využitím. Moderní hliníková konstrukce dokonale sedne k designu vašeho vozu. Gumové chrániče ochraňují přepravované sportovní náčiní před mechanickým poškozením. Upevněné lyže jsou také chráněny před odcizením, a to díky dvojitému bezpečnostnímu háku a systémem proti krádeži s klíčem. 

Kam s lyžemi a snowboardem?

Ideálním místem pro přepravu snowboardu a lyží je střecha vozu. Sáhnout můžete buď po multifunkčním střešním boxu, nebo moderním střešním nosiči lyží. Sortiment našeho obchodu nabízí mnoho možností, takže si vybere opravdu každý. U nosičů lyží Modula potřebujete k přichycení nosiče. Existují také moderní magnetické nosiče lyží Modula, které vynikají rychlou instalací na střechu vozu. 

Jaké výhody nabízejí nosiče lyží?

Nosiče lyží Modula nadchnou rychlou přípravou. Stejně tak vás potěší, že jsou všestranné. Přepravit s nimi můžete nejen lyže a snowboardy, ale také běžky, sjezdové lyže nebo hůlky. Ve svém voze získáte více místa

Jak vybrat nejlepší nosič lyží a snowboardů?
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *