Přemýšlíte nad nákupem joggingového kočárku, ale nejste si jisti, zda je vhodný pro každodenní použití? Kočárek Thule Urban Glide 3 se stane vaším parťákem, ať už vyrazíte se svým dítkem kamkoliv. A používat ho můžete pro miminka od narození! 

Jsou kočárky na běhání vhodné pro každodenní procházky? 

Joggingové kočárky jsou konstrukčně navrženy tak, aby jízda s nimi byla co nejpříjemnější a nejbezpečnější. A to jak při procházkách městem, tak při sportovních aktivitách na stezce. Multisportovní řada Thule Urban Glide 3 nabízí každodenní flexibilitu.  Podvozek kočárku Thule Urban Glide 3 stojí na třech extra velkých nafukovacích kolech. Přední otočné kolečko se při vyšší rychlosti automaticky zaaretuje. Navíc je usazené tak, aby kočárek nesjel z trati ani ve chvíli, kdy najede na nerovnost. 

Běžecký kočárek Thule Urban Glide 3 se stane vaším nejlepším parťákem pro každodenní použití. Vyrazit si s ním můžete na nákup, odpolední kávu i výšlap na nejbližší kopec. Navíc je minimalistický design navržen tak, aby perfektně ladil s vaším oblečením. A nezáleží na tom, zda budete v každodenním nebo sportovním outfitu!

Jak si vybrat správný kočárek pro vaše aktivity?

Výběr ideálního kočárku pro vaše dítě závisí především na vašem životním stylu a preferencích. Zatímco někteří rodiče chtějí designový kočárek, který nezabere žádné místo v autě, jiní rodiče dají přednost konstrukčně stabilním kočárkům, se kterými mohou vyrazit na kolečkové brusle nebo vyběhnout na nejbližší vyhlídku. Kočárky Thule Urban Glide 3 je možné používat jako každodenní kočárek i jako jogger. 

Model Thule Urban Glide 3 se skládá pouze jednou rukou. Stisknutím tlačítka se složí do kompaktního tvaru o velikosti 88 x 58 x 31 cm, čímž zabere jen minimum místa i v tom nejmenším kufru auta. Stejně jednoduché je i jeho rozložení. Během chvíle budete mít kočárek připravený k použití. 

Pokud se tedy ztotožňujete s aktivním způsobem života a běhání je vaším koníčkem, investice do konstrukčně stabilního a bezpečného kočárku pro vaše dítko je tou ideální volbou. Joggingový kočárek Thule Urban Glide 3 vám umožní zůstat aktivní po celý rok a své dítě můžete mít stále u sebe. Už nebudete muset shánět chůvu nebo se při sportovních aktivitách střídat s partnerem. Nyní si můžete užívat aktivní život celá rodina. A to i s miminkem od narození. Pomocí adaptérů je možné na sportovní podvozek kočárku umístit korbičku pro miminka nebo autosedačku 0+. 

Hledáte hybridní terénní kočárek do města i rekreační běh? 

Thule Urban Glide 3 je navržen v moderním a odlehčeném designu, čímž je ideální pro aktivní rodiče, kteří milují pobyt v přírodě i procházky po městě. Konstrukce zahrnuje velká 16“ zadní kola a otočné 12“ otočné přední kolo, které se při vyšších rychlostech samo zaaretuje. O komfortní jízdu se stará nejmodernější systém odpružení. Kočárek je možné ovládat pouze jednou rukou díky své hmotnosti, která činí pouze 11 kilogramů. Ergonomické spojené madlo disponuje integrovanou ruční brzdou, čímž je možné korigovat rychlost v terénu i při vyšších rychlostech. 

Vaše dítě bude v naprostém bezpečí za každé situace. Ergonomické a perforované sportovní sedadlo má nastavitelnou zádovou opěrku, která je navíc vybavena pětibodovými bezpečnostními pásy. Ty jednoduše nastavíte podle toho, jak dítko roste. Velká sluneční stříška disponuje ochranou proti škodlivým UV paprskům a samozřejmostí je také voděodolná membrána. Stříška je odvětrávací tak, aby mohl vzduch bezproblémově proudit i při vyšších rychlostech. A na cestách vás potěší mnoho úložných prostor a kapsiček a k tomu uzavíratelný košík. 

Vyberte si ten nejlepší kočárek na běhání

Konstruktéři v dílně Thule vyvíjí ty nejlepší kočárky pro běhání a rekreační sport. Vybírat můžete z pestré nabídky modelů Thule Urban Glide 3. Tyto kočárky nabízíme v akčních setech společně s korbičkou pro miminka. Nechybí ani sportovní kočárek v atraktivních barvách dodávaný spolu s pláštěnkou, moskytiérou a madlem.

Kočárky na jogging Thule Urban Glide 3: jsou vhodné pro každodenní použití i na stezky!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *