Kočárek je nutné v chladných podzimních a zimních měsících vybavit hřejivými doplňky, které krásně zahřejí vaše miminko i vás. Co se vám v zimě bude určitě hodit?

Zimní výbava do kočárku

Maminky by při výběru hřejivých doplňků do kočárku neměly zapomínat na kvalitní podložku, fusak, nánožník a rukávník. Tak zajistí optimální ochranu proti nepříjemnému chladu svému dítěti i svým rukám. Také je dobré pořídit termo obal na láhev, pokud budete chtít udržet například mlíčko teplé i během delšího výletu. Vy pro změnu oceníte držák na pití, do kterého se pohodlně vejde i termo hrnek. Ve chvíli, kdy prší nebo sněží, je dobré před odchodem z domu zkontrolovat, zda nám nechybí pláštěnka.

Kvalitní ochranu proti chladu zajistí podložka 

Myslete na to, že dítko je potřeba proti zimě nejdříve ochránit zespoda. Proto vyberte kvalitní podložku. V naší nabídce na ObchodTH najdete široký výběr podložek do hlubokých korbiček i sportovních kočárků. Vyrobené jsou z nejrůznějších materiálů a v mnoha velikostech. Dobrou volbou do sportovních kočárků THULE je například podnožka OBCHODTH.CZ. Použitím podnožky vytvoříte dítěti v kočárku rovinu, která je vhodná v době odpočinku. Podnožka je vyrobena z nepromokavého polyesteru. Výplň tvoří dvě plastové desky.

 Designový fusak s hřejivou funkcí 

Dalším důležitým doplňkem pro zimní měsíce je dětský fusak. Ten ochrání miminko před vlkem, chladem i větrem. Naše nabídka fusaků disponuje stylovými fusaky, fusaky s kožíškem i praktické vložky do hluboké korbičky. 

Praktický nánožník do mrazu i deště

Pokud často chodíte na dlouhé procházky, vždy své dítě ochraňte ještě praktickým nánožníkem. Ten totiž chrání fusak před mrazem, deštěm i větrem. Nánožník s límcem OBCHODTH.CZ Softshell Black pro kočárky Thule je vyroben z nepromokavého a odolného materiálu. Límcem jednoduše regulujete teplotu uvnitř kočárku. 

Rukávník na madlo kočárku

Abyste si i dlouhé procházky za sychravého počasí hezky užili a nemrzly vám při řízení kočárku ruce, oceníte hřejivý rukávník. Designový rukávník chrání ruce před mrazem, větrem a deštěm a ještě se stane stylovým doplňkem pro váš sportovní kočárek Thule. Přesně takový je například rukávník OBCHODTH.CZ Sport Softshell Black. S ním můžete bez starostí ovládat i ruční brzdu na madle kočárku. 

Jaké je vhodné zimní vybavení pro kočárek?
Štítky:            

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *